علی جون
علی جون

وضعیت علی الله سلیمی در بیمارستان

وضعیت علی الله سلیمی در بیمارستان

علی جون: علی الله سلیمی، نویسنده و روزنامه نگار که به سبب شکستگی لگن در بیمارستان بستری است، از احتمال جراحی خود در روز چهارشنبه آگاهی داد.


سلیمی درباره وضعیت خود به ایسنا اظهار داشت: روز جمعه هفته قبل (۹ اردیبهشت ماه) به دفتر کارم در روزنامه همشهری می رفتم که تصادف کردم، همان لحظه احساس کردم نمی توانم بلند شوم. اوژانس آمد و زمانی که من را به بیمارستان رساندند، متوجه شدم از ناحیه لگن گرفتار لطمه شده ام. در حقیقت گرفتار فرورفتگی استخوان در لگن شده ام. الان وزنه ای آویزان کرده اند که فرورفتگی پایم به حالت عادی برگردد تا بتوانند عمل کنند. احیانا چهارشنبه (۲۱ اردیبهشت ماه) عمل جراحی خواهم داشت.
او اضافه کرد: تصادف می توانست هر موقعی اتفاق بیفتد اما برای من که حوزه کاری ام کتاب است و خبرنگار کتاب هستم، این موقع تصاف کردن یک بدشانسی بود که نتوانم در رویداد بزرگی به نام نمایشگاه کتاب شرکت کنم و حالا مجبورم از روی تخت بیمارستان اخبار نمایشگاه کتاب را دنبال کنم.
علی الله سلیمی متولد ۶ فروردین ماه سال ۱۳۴۷ در زنجان است. نخستین مجموعه داستان مستقل او با عنوان «زنی شبیه حوا» در سال ۱۳۸۴ انتشار یافته است. همین طور دومین مجموعه داستان او با عنوان «باران جنوب» در سال ۱۳۸۷ از نامزدهای دریافت جایزه ادبی شهید حبیب غنی پور در بخش داستان دفاع مقدس بوده است.

«پرواز از صخره های کردستان»، «تاکستان های دشت ناز»، «دل بستگی در سالهای سخت»، «ایستگاه باغ سرهنگ»، «باران در سلول»، «مسافر دجله»، «آواز نخلستان»، «باد برگ ها را سمت دره ها می برد»، «یک جفت جغد غمگین»، «قصه ۵۷»، «زمستان و چله ها»، «شوش»، «سفر بطور معمول بامداد اتفاق می افتد»، «بنفشه و پوکه خالی»، «دعوت توحیدی»، «مهمان پاسگاه زید» و «طاهر کردستان» همچون دیگر کتاب های منتشرشده سلیمی هستند.

منبع:

1401/02/18
15:00:22
5.0 / 5
623
تگهای خبر: جایزه , داستان , كتاب , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز