علی جون
مریم سعادت:

فقط بخاطر شادی دل مردم در سریال های طنز بازی کردم

فقط بخاطر شادی دل مردم در سریال های طنز بازی کردم

به گزارش علی جون مریم سعادت، هنرمند باسابقه عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون با اعلان اینکه خودش را بازیگر طنازی نمی داند، اشاره کرد: اگر در این سال ها کارهای طنز را انتخاب نموده تنها به سبب شادی دل مردم کشورش است. این بازیگر که در مجموعه ˮدردسرهای عظیمˮ ایفای نقش داشت، معتقد است: در تمام سال هایی که کار هنری کرده ام بسیار کم پیش آمده که مثل ˮدردسرهای عظیمˮ حال خوشی در پشت صحنه داشته باشم.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، مریم سعادت که این شب ها مجموعه "دردسرهای عظیم ۱" را روی آنتن تماشا دارد، شامگاه یکشنبه، ۲۵ اردیبهشت ماه قبل از بازپخش این سریال در ارتباط زنده تلفنی با شبکه تماشا توضیحاتی درباره ی تجربه همکاری اش با گروه "دردسرهای عظیم" و دلیل ماندگاری این سریال عرضه کرد.
سریال "دردسرهای عظیم ۱" به کارگردانی برزو نیک نژاد و با هنرمندی مهدی هاشمی، جواد عزتی، مریم سعادت، شهین تسلیمی، الناز حبیبی، صفا آقاجانی، امیر غفارمنش و مهران رجبی هر شب از شبکه تماشا ساعت ۲۱ پخش می شود.
سعادت در پاسخ به این که به نظرتان مخاطب با سریال های شاد ارتباط بیشتری برقرار می کند؟ این گونه اظهار داشت: من خودم اصلا بازیگر طنازی نیستم اما اگر طنز را انتخاب کردم، فقط به علت این که دوست دارم کارهای شاد بیشتر ساخته شوند و مردم دلشان شاد شود و وقتی کاری را می بینند، حالا امکان دارد لحظاتی هم اشک بر چشمانشان بیاید ولی وقتی کل کار تمام می شود، یک خاطره خوشایند و شادی از آن کار برایشان بماند.
بازیگر "دردسرهای عظیم" درباره عامل موفقیت سریال هایی نظیر این مجموعه توضیح داد: به نظرم یکی از بزرگترین محاسن "دردسرهای عظیم" این بود که کلاً یک کار غم انگیزی نبود و یک بافت شاد خانوادگی داشت؛ ضمن این که معضلات و مشکلات زندگی را به صورت خیلی ملموس مطرح می کرد. به نظرم این سریال نه فقط جنبه الکی شادی داشت و نه غم انگیز؛ یعنی کاری بود که مردم لمسش می کردند.
همه چیز در "دردسرهای عظیم" عالی بود
سعادت سپس درباره تجربه همکاری اش با برزو نیک نژاد بعنوان کارگردان سریال "دردسرهای عظیم" اظهار نمود: طی این سال ها با آقای نیک نژاد زیاد کار کردم اما به نظرم "دردسرهای عظیم" یکی از ماندگارترین سریال هایشان بود؛ بخصوص سری اول این مجموعه که به نظرم واقعاً اتفاق درستی برای آن زمان بود و همه چیزش درست صورت گرفت. بازیگران خیلی خوب و نازنین کنار هم بودند، محلی که برای لوکیشن کار انتخاب شده بود خیلی خوب بود، راهنمایی های کارگردان خوب بود. آقای مهران مهام هم که بعنوان تهیه کننده کار حضور داشتند، خیلی خوب بودند. به نظرم همه چیز در "دردسرهای عظیم" عالی بود. حتی همان موقع هم که ما کار را ضبط می کردیم به نظرمان می آمد که می خواهد چه اتفاقی بیفتد، حالا نه به این گستردگی، ولی واقعاً وقتی آدم یک کار خوب انجام می دهد احساس می کند که این کار جواب می دهد.
مریم سعادت و الناز حبیبی در "دردسرهای عظیم"


منبع:

1401/02/27
11:35:04
5.0 / 5
547
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲