علی جون
جواد خواجوی:

بازی در سریال یاغی یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی من است

بازی در سریال یاغی یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی من است

به گزارش علی جون خراسان رضوی جواد خواجوی اظهار داشت: خیلی از پیشنهادهای بازیگری را رد کردم تا سریال یاغی پخش شود و بازخوردهای آنرا ببینم چونکه بازی در این سریال یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی من است و زندگی کاری و هنری من را تحت تاثیر بسیاری قرار خواهد داد.این بازیگر در گفت و گو با ایسنا در ارتباط با ایفای نقش در سریال یاغی به کارگردانی محمد کارت که پخش آن از ۲ روز گذشته در شبکه نمایش خانگی شروع شده، اظهار نمود: اینستاگرام روابط بسیاری را برای من ایجاد کرد و موجب شد کسانی من را دنبال کنند، به من پیام بدهند و دوستم داشته باشند که در گذشته آرزو داشتم آنها را از نزدیک ببینم. آشنایی با محمد کارت نیز از همین طریق صورت گرفت.

وی اضافه کرد: محمد کارت نقش یک نوازنده را برای سریال یاغی می خواست و چون ساز زدن من را در صفحه اینستاگرامم دیده بود، راجع به کار با هم صحبت کردیم و خیلی زود به نتیجه رسیدیم. آن زمان به محمد کارت گفتم که اگر در سریال یاغی به من نقش بدهی، باید جواب برخی را نیز بابتش بدهی که وی گفت جوابشان را آماده کرده ام و می دهم.

خواجوی اشاره کرد: او حین کار نیز خیلی به من لطف داشت. امید و حال خوب می داد و می گفت اگر هر بازیگر دیگری را بجای تو برای این نقش انتخاب می کردم، به اندازه ای که حالا راضی هستم، راضی نبودم. وقتی کارگردانی که کارهای بسیار خوبی تا حالا ساخته، چنین سخنی بگوید، اساسا بازیگری مانند من خوشحال خواهد شد.

این بازیگر اشاره کرد: سریال یاغی پروژه ای است که اگر نقش من را به هر بازیگر دیگری پیشنهاد می دادند، با افتخار آنرا قبول می کرد چونکه بهترین های ایران در این سریال حضور دارند. کسانی مانند نیکی کریمی و امیر جعفری نقش های کوچک یا چند سکانسه در این سریال بازی کردند اما وقتی با آنها صحبت می کردم، می گفتند این نقش ها برای خودشان بسیار باارزش بوده و آنرا از خیلی از کارهای دیگری که تا حالا بازی کرده اند و حتی نقش اصلی هم بوده، بیشتر دوست داشتند.

علی شادمان در سریال یاغی به شدت دیده خواهد شد

وی با اشاره به نقش موثر علی شادمان در سریال یاغی بیان کرد: علی شادمان در سریال یاغی به شدت دیده خواهد شد. او از زمانی که کودک بوده، به خاطر زیبایی و بانمکی اش به سینما آمده اما حالا یک آرتیست و هنرمند درجه یک است و اگر از کودکی نیز به سینما نمی آمد، باز هم جای خودرا در سینما داشت. علی شادمان یک بازیگر بسیار حرفه ای است و به نظرم سریال یاغی اتفاق عجیب و غریبی در زندگی کاری او است.

خواجوی عنوان کرد: قصه اصلی داستان سریال برگرفته از رمانی به نام سالتو است که بیننده قشرهای مختلف جامعه را در آن مشاهده می کند. جالب است بدانید من چیز زیادی از داستان سریال نمی دانم چونکه شیوه کار محمد کارت به این صورت بود که به من فیلمنامه را نداد بلکه فقط دیالوگ های خودم را در اختیارم گذاشت. من حتی نمی دانم که کجای قصه قرار دارم اما چون او می داند و کار خودرا بلد است، خیالم راحت است.

این بازیگر افزود: حین کار حتی نیم نگاهی هم به خود در مانیتور نکردم؛ از پشت بصورت چشم بسته خودرا در آغوش محمد کارت رها کردم و می دانستم که او مرا می گیرد. نگران هیچ چیز نبودم چونکه به حرفه ای بودن و توانایی اش در کارگردانی ایمان داشتم.

وی اشاره کرد: حضور در چنین سریالی دقیقا آن چیزی است از کودکی که آرزو داشتم. با تمام کسانی که یک روز علاقه داشتم آنها را از ۱۰۰ متری ببینم، در این کار همکاری کردم و اسامی مان کنار هم در یک تیتراژ قرار می گیرد. این برای من بسیار باارزش است.

منبع:

1401/02/31
13:30:43
5.0 / 5
567
تگهای خبر: داستان , سریال , سینما , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳