علی جون
علی جون
در قسمت جدید مسابقه جنایی سرنخ

مجری تلویزیون به قتل بازیگر معروف متهم می شود

مجری تلویزیون به قتل بازیگر معروف متهم می شود

علی جون: در قسمت یکشنبه شب برنامه «سرنخ»، آریا طاهری ـ مجری تلویزیون ـ به قتل یک بازیگر معروف متهم می شود.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، در قسمت جدید مسابقه جنایی معمایی «سرنخ» آریا طاهری که در صحنه ضبط یک فیلم، حین شلیک نمایشی به بازیگر روبه رویش، به سبب وجود گلوله واقعی در اسلحه به قتل متهم شده، از خودش دفاع می کند.
این مجری و دو تن دیگر در این پرونده متهم به قرار دادن گلوله واقعی در اسلحه هستند و کارآگاه با همراهی دستیارانش می کوشد حقیقت را برملا کند.


در این مسابقه تا حالا به پرونده های قتل و سرقت پرداخته شده، اما با اقبال مخاطبان پرونده های جدید و متنوعی نظیر آدم ربایی، سرقت از موزه، جعل و کلاه برداری نیز به «سرنخ» رسیده است.
در این برنامه اهتمام بر آنست که تعدادی از پرونده های واقعی پلیس آگاهی تبدیل به چالشی برای شرکت کنندگان به عنوان دستیار کارگاه شود و در هر قسمت دو نفر دستیار به کمک کارآگاه آمده و بعد از دریافت پرونده با بازجویی منطقی متهمان برمبنای دلیل بهتان و سرنخ های موجود باید به پاسخ منطقی و درست برسند.
اجرای نقش کارآگاه و دانای کل داستان بر عهده محمدرضا رهبری است و این برنامه با مشارکت موسسه فرهنگی هنری ناجی هنر تولید شده است.
«سرنخ» به تهیه کنندگی و کارگردانی آریا طاهری روزهای فرد محدود ساعت ۲۰: ۳۰ روی آنتن می رود و روزهای زوج ساعت ۷: ۰۰ و ۱۴: ۰۰ بازپخش می شود.

1402/01/27
09:56:30
5.0 / 5
399
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز