علی جون

پاسخ به برخی پرسش ها در رابطه با هدیه روز خبرنگار

پاسخ به برخی پرسش ها در رابطه با هدیه روز خبرنگار

به گزارش علی جون، معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز در اطلاعیه ای از واریز هدیه رئیس جمهور به حساب خبرنگاران اطلاع داد. موضوعی که بعد از آن با پرسش های برخی اهالی رسانه همراه بود و در ادامه با توضیحات مدیرکل مطبوعات داخلی همراه شد.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، در اطلاعیه معاونت امور مطبوعاتی وزارت ارشاد آمده بود که هدیه دو میلیون تومانی رئیس جمهوری به حساب ۸ هزار و ۴۰۴ نفر از خبرنگارانی که نسبت به تکمیل پرونده خود در سامانه جامع رسانه های کشور اقدام نموده اند، واریز شد.
در ادامه این اطلاعیه آمده بود سال جاری و همزمان با روز خبرنگار هدیه ای ۴۰۰ هزار تومانی به حساب پنج هزار و ۴۰۰ خبرنگار که تا پایان تیرماه پرونده خویش را تکمیل و مبادرت به درج شماره شبا کرده بودند، واریز شده است و خبرنگارانی که تا ۲۰ مرداد مبادرت به تکمیل پرونده کرده بودند مشمول هدیه شدند و هدیه مذکور بعدازظهر امروز برای هشت هزار و ۴۰۴ خبرنگار واریز شد.
اما به دنبال این اعلام ایمان شمسایی مدیرکل مطبوعات داخلی هم در مطلبی در فضای مجازی تصریح کرد:
۱) به حساب پنج هزار و ۴۰۰ نفر از خبرنگاران عضو سامانه جامع رسانه ها که پرونده خبرنگاری را تکمیل کرده بودند و شماره شبا گذاشتند ۴۰۰ هزار تومان در روز ۱۷ مرداد واریز شد.
۲) رئیس جمهور محترم با حضور در جشن خبرنگار اعلام نمودند مبلغ هدیه به دو میلیون تومان افزایش یابد.
۳) تاریخ ۲۰ مرداد فهرست بروزرسانی و عدد خبرنگارانی که شماره شبا و اطلاعاتشان را به روز کردند به هشت هزار و ۴۰۴ نفر رسید.
۴) امروز به حساب آن پنج هزار و ۴۰۰ نفر یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و به حساب سه هزار و ۴۰۰ نفر جدید، دو میلیون تومان واریز شد تا همه اعضا دو میلیون تومان را دریافت کرده باشند.1402/06/08
08:08:13
5.0 / 5
287
تگهای خبر: رسانه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان علی جون