علی جون
علی جون

پخش ۲ سریال از ۳ شبكه به مناسبت هفدهم شهریور

پخش ۲ سریال از ۳ شبكه به مناسبت هفدهم شهریور

به گزارش علی جون دو مجموعه جدید رادیویی «روز موعود» و «جمعه سیاه» به مناسبت هفدهم شهریور ماه از سه شبكه رادیویی نمایش، تهران و ایران پخش می شود.


به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، مجموعه رادیویی«روز موعود» به سفارش رادیو تهران در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده که از رادیو نمایش هم پخش می شود. همینطور مجموعه رادیویی«جمعه سیاه» هم به سفارش رادیو ایران از این شبکه رادیویی و رادیو نمایش پخش می شود.
«روز موعود» را شهلا دباغی نوشته است و در اینباره می گوید: این نمایش رادیویی مروری بر وقایع سال ۵۷ و جریان سه نفر از سربازان گارد شاهنشاهی است که در روز هفدهم شهریورماه به مردم ملحق شده اند.
وی افزود: داستان این سه نفر کاملا واقعی است و شخصیت اصلی داستان ۱۸ سال بعد در روز ۱۷ شهریور بر اثر انفجار مین جان خویش را از دست می دهد.
«روزموعود» به کارگردانی محمد پورحسن، تهیه کنندگی مهدی نمینی مقدم، افکتوری نرگس موسی پور و صدابرداری فرزاد شریفی و با بازی رضا عمرانی، مهرداد مهماندوست، بهادر ابراهیمی، عباس توفیقی، نازنین مهیمنی، شهریار حمزیان و برخی از بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو از روز یکشنبه ۱۶ شهریور ماه، ساعت یک صبح به روی آنتن رادیو نمایش می رود و ساعت ۲۲: ۳۰ از رادیو تهران پخش می شود.
همینطور مجموعه رادیویی «جمعه سیاه» به نقل از زهرا کولیوند نویسنده این نمایش رادیویی، یک ملودرام عاشقانه و درباره زندگی دو جوان است که مقرر است هفدهم شهریور ماه مراسم عقد کنان آنها باشد اما پسر که سرباز بوده به میدان ژاله اعزام می شود و سرنوشت آنها با اتفاقات هفده شهریور گره می خورد.
«جمعه سیاه» به تهیه کنندگی ژاله محمدعلی، کارگردانی رامین پورایمان، افکتوری محمدرضا قبادی فر و با هنرمندی مینو جبارزاده، اکبر ملایی، ماندانا محسنی، ناهید مسلمی، صفا آقاجانی، محمد رضا علی، حمید یزدانی، بهرام سروری نژاد، احمد لشینی و نورالدین جوادیان از امشب، شنبه پانزدهم شهریور ماه ساعت ۲۳: ۴۵ دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۲۲: ۳۰ به روی آنتن رادیو ایران می رود.1399/06/16
22:53:41
5.0 / 5
969
تگهای خبر: اثر , داستان , رادیو , سریال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
علی جون - سرگرمی و طنز