علی جون
مناف هاشمی:

مناسب سازی معابر برای دوچرخه سواری و پیاده روی با جدیت ادامه دارد

مناسب سازی معابر برای دوچرخه سواری و پیاده روی با جدیت ادامه دارد

به گزارش علی جون معاون شهردار تهران با اشاره به اینكه معابر در شهر تهران با تامین همه اجزای فضای سبزی و پیاده راه و عبور دوچرخه اصلاح می شوند، اظهار داشت: مناسب سازی معابر احترام به معلولان و جانبازان است.


به گزارش علی جون به نقل از مهر، سید مناف هاشمی معاون حمل و نقل شهردار تهران در حاشیه برنامه رکاب زنی و بازدید از موزه صلح با حضور تعدادی از سفرای کشورهای خارجی اظهار داشت: گرامیداشت روز بدون خودرو کار نمادین در شهر تهران است که با چند نفر از سفرای خارجی به این علت که مردم را به این مد ترافیکی راهنمایی کند و زیرساختهای آن فراهم گردد انجام می شود. وی با اعلان اینکه امسال ۵۰۰ کیلومتر ساخت مسیر امن دوچرخه در دست اقدام است، اظهار داشت: ۲۲ نقطه شهر تهران بعنوان پیاده راه برایشان اعتبار پیش بینی شده و ۱۴ نقطه هدف است. هاشمی اظهار داشت: این معابر در نظر گرفته شده و همه اجزا فضای سبزی و پیاده راه و عبور دوچرخه را دارد.
معاون حمل و نقل شهرداری تهران این اقدامات را شروعی برای توسعه این مد حمل و نقلی در سایر کلانشهرها دانست و اظهار داشت: این کار نمادین است. وی ادامه داد: آمدن به موزه صلح به سبب تبریک به جانبازان و معلولین به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس بود.
هاشمی مناسب سازی معابر را نوعی احترام به این قشر هم دانست و اظهار داشت: هم اکنون هیچ ایستگاه مترویی بدون مناسب سازی افتتاح نمی گردد. وی اشاره کرد: یکی از پروژه هایی که برای آن وقت می گذاریم، مناسب سازی پیاده راه ها است.


منبع:

1399/07/02
10:11:06
5.0 / 5
692
تگهای خبر: برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان علی جون