علی جون
علی جون

سریال سلمان فارسی شهرك سینمایی نور را در اختیار گرفت بعلاوه تصاویر

سریال سلمان فارسی شهرك سینمایی نور را در اختیار گرفت بعلاوه تصاویر

علی جون: با توافق صورت گرفته با شركت سینمایی نور تابان وابسته به بنیاد مستضعفان، شهرك سینمایی نور در اختیار پروژه سریال «سلمان فارسی» قرار گرفت.


به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی سریال سلمان فارسی، حسین طاهری، تهیه کننده این سریال با بیان این مطلب اضافه کرد: تمام فضای صد هکتاری شهرک سینمایی نور در طول این مدت بطور کامل و اختصاصی در اختیار پروژه فاخر و ملی سریال سلمان فارسی قرار می گیرد.
وی افزود به مدد بنیاد مستضعفان در طول این مدت، لوکیشن های سریال سلمان فارسی تا زمان پخش آن، بکر و محفوظ باقی خواهد ماند.
فیلمبرداری سریال سلمان فارسی به کارگردانی داوود میرباقری که از عید قربان در حومه شاهرود از سر گرفته شده بود، پس از حدود ۴۰ روز کاری فشرده به انتها رسید و با شروع پاییز، ادامه فیلمبرداری در شهرک سینمایی نور شروع شد. با آغاز فیلمبرداری در شهرک نور، احترام برومند و رامونا شاه نیز به جمع بازیگران سریال سلمان فارسی پیوستند.


سریال سلمان فارسی که مجری طرح آن موسسه فیلمسازی زلال فیلم و از محصولات مرکز سیما فیلم شمرده می شود به کارگردانی داوود میرباقری و تهیه کنندگی حسین طاهری در حال ساخت است.
این سریال در سه مقطع ایران دوره ساسانی، بیزانس و حجاز صدر اسلام به زندگی سلمان فارسی، یار ایرانی پیامبر اسلام می پردازد.
فیلمبرداری این سریال از زمستان پارینه در کویر شهداد کرمان و جزیره قشم آغازشده بود که انتشار ویروس کرونا، چند ماهی، فیلمبرداری را متوقف کرد. نهایتاً فیلمبرداری این پروژه درجه الف ویژه از دهم مرداد امسال با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در منطقه مجن شاهرود از سر گرفته شد.


منبع:

1399/07/03
12:34:25
5.0 / 5
981
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز