علی جون

چرا سام درخشانی از مسابقه ایران رفت؟

چرا سام درخشانی از مسابقه ایران رفت؟

پخش سری جدید مسابقه «ایران» با انجام برخی تغییرات همچون تغییر مجری از شامگاه گذشته شروع شد. تهیه كننده این برنامه همكاری سام درخشانی با سریال «خوب، بد، جلف» را علت رفتن از مسابقه «ایران» عنوان كرده است.


به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی پروژه، نخستین قسمت از سری جدید مسابقه تلویزیونی «ایران» به کارگردانی سعید رضایت با تغییر مجری و اضافه شدن چند آیتم جدید سه شنبه ـ ۱۳ آبان ماه ـ از شبکه اول سیما روی آنتن رفت.
هاشم رضایت، تهیه کننده این پروژه درباره تغییرات لحاظ شده در فصل دوم این مسابقه، اظهار داشت: در سری جدید اجرای برنامه بر عهده سعید شیخ زاده از مجریان و گویندگان خوب کشور خواهد بود و اخیرا هم ضبط قسمت ها شروع شده است. علاوه بر تغییر مجری، برای ایجاد تنوع در آیتم ها چند بازی جدید هم توسط طراحان برنامه به مسابقه اضافه شده است.
او همینطور درباره علل تغییر مجری برنامه هم اظهار داشت: آقای سام درخشانی در ۶۰ قسمت به بهترین شکل ممکن اجرای مسابقه را برعهده داشتند. متأسفانه در بین وقفه طولانی و پیشبینی نشده ای که به علت شیوع کرونا در ضبط برنامه به وجود آمد، آقای درخشانی پیشنهاد بازی در سریال «خوب، بد، جلف» را دریافت نمودند و در صورت پذیرش این پیشنهاد، عملا حضور وی در فصل دوم مسابقه از نظر زمانی امکان پذیر نبود. ما هم با عنایت به مشخص نبودن زمان دقیق آغاز ضبط، طی یک تفاهم کاملا دوستانه تصمیم گرفتیم اجرای برنامه را به گزینه دیگری واگذار نماییم. ضمن اینکه این احتمال وجود دارد در پروژه آینده باردیگر بتوانیم با آقای درخشانی همکاری داشته باشیم.
سری جدید مسابقه ایران با اجرای سعید شیخ زاده


منبع:

1399/08/15
12:27:16
5.0 / 5
1065
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳