علی جون

۳ سریال جدید از رادیو پخش می شود

۳ سریال جدید از رادیو پخش می شود

به گزارش علی جون در هفته پیش رو، اداره كل هنرهای نمایشی رادیو، سه سریال رادیویی را برای پخش از شبكه های مختلف رادیو آماده كرده است.


به گزارش علی جون به نقل از اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، «ثبت با سند برابر است »، «کارآگاه حکمت» و «عمو زنجیرباف» عناوین سریال های جدیدی هستند که این هفته از آنتن شبکه های مختلف رادیویی پخش می شوند.
سریال رادیویی «ثبت با سند برابر است» به سفارش رادیو سلامت در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ساخته شده است که از رادیو نمایش هم پخش خواهد شد.
این سریال رادیویی موضوعی اجتماعی دارد و درباره شخصی است که به علت بازنشستگی گرفتار رخوت و بی حوصلگی شده و در تلاش است به هر طریقی خودش را سرگرم کند. هانیه نجفی نویسنده این سریال و مینو جبارزاده کارگردان آن است. «ثبت با سند برابر است» از روز شنبه، هفدهم آبان ماه، ساعت ۶: ۱۵ دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۲۱: ۴۵ دقیقه به روی آنتن رادیو سلامت می رود.

بر طبق این گزارش، سریال رادیویی «کارآگاه حکمت » هم از روز شنبه ساعت ۲۲: ۰۰ به روی آنتن رادیو نمایش می رود و مجموعه ای جنایی معمایی با محوریت کارگاهی بازنشسته تأمینات به نام حکمت است که ما را به تهران سال ۱۳۲۰ تا ۱۳۲۵ می برد. سریال پلیسی رادیویی «کارآگاه حکمت » به نویسندگی فرهاد امینی و کارگردانی مهرداد مهماندوست با مبحث پلیسی و اخیرا در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ساخته شده است.
همینطور سریال رادیویی «عمو زنجیرباف » هم به سفارش رادیو تهران در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ساخته شده است که از رادیو نمایش هم پخش می شود. این سریال رادیویی به نویسندگی یاسمن شکرگزار و به کارگردانی سعیده فرضی موضوعی خانوادگی ـ اجتماعی دارد و از روز یک شنبه هجدهم آبان ماه ساعت یک صبح از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۲۲: ۳۰ به روی آنتن رادیو تهران می رود.
منبع:

1399/08/16
19:03:50
5.0 / 5
752
تگهای خبر: رادیو , سریال , شبكه , كارگردان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱