علی جون

پیام معاون صدا برای درگذشت نورشاهی

پیام معاون صدا برای درگذشت نورشاهی

معاون صدا در پیامی درگذشت حسین نورشاهی ـ گوینده فقید رادیو ـ را تسلیت گفت.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، حسین نورشاهی از گویندگان پیشکسوت رادیو بود که شناخته شده ترین فعالیتش اجرای ویژه برنامه «سحر» رادیو ایران بود. او از سال ۵۸ ارتباطش با رادیو را به صورت رسمی شروع کرد و از نویسندگی تا سردبیری و گویندگی در رادیو را بر عهده داشت.
حسین نورشاهی روز گذشته ـ ۲۰ آبان ماه ـ به سبب مبتلاشدن به کرونا درگذشت.
متن پیام علی بخشی زاده، معاون صدا به شرح زیر است:
«کل من علیها فان ویبقی وجه ربک ذوالجلال والاکرام
بازگشت همه به سمت اوست
با نهایت تاسف و تاثر با خبر شدم استاد محمدحسین نورشاهی، گوینده پیشکسوت و ولایتمدار رادیو و انسان پر تلاش سالهای حماسه از میان ما پر کشید و داغی دیگر بر دل خانواده صدای رسانه ملی نشست.
سرهنگ محمد حسین نورشاهی، نخستین همافری بود که با طنین صدای رسایش در ۱۹ بهمن ماه به امام خویش لبیک گفت و نه فقط در ضمن هشت سال دفاع مقدس که تا امروز در خط ولایت ماند و در تمام این دوران با ادب و اخلاقی مثال زدنی اهتمام در انتقال مفاهیم عقیدتی، عاطفی و حماسی کرد؛ و چه در برنامه هایی مثل برنامه رادیویی ارتش و چه در برنامه های اجتماعی، خانوادگی و معارفی با لحن صمیمی و موثر خود در امتداد انتقال مفاهیم عالی دینی، معنوی و اخلاقی، میهمان خانه های مردم بود.
خاطره‌ی مطالبه گری مرحوم نورشاهی عزیز با رعایت اخلاق و ادب حرفه ای در گفتگو با مسئولان هیچ گاه فراموش نمی گردد و طنین دلنشین صدا و یاد و خاطره‌ی آن عزیز سفر کرده برای همیشه در لوح دل مردم قدرشناس ایران خواهد ماند.
اینجانب از جانب خود به خانواده محترم آن فقید سعید و سپس به جامعه ی جلیل القدر رسانه ملی خصوصاً همکارانم در رادیو، تسلیت می گویم و از درگاه ربّ العالمین برای آن استاد گرامی، طلب رستگاری و برای بازماندگان، تمنّای صبر و شکیبایی دارم.»1399/08/22
12:55:44
5.0 / 5
951
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳