علی جون
بوتیمار هم در مازندران ساخته می شود

استقبال كارگردان سریال نوروزی شبكه 3 از ساخت پایتخت

استقبال كارگردان سریال نوروزی شبكه 3 از ساخت پایتخت

سریال بوتیمار به تهیه کنندگی مهران مهام و کارگردانی علیرضا نجف زاده در نوروز ۱۴۰۰ روی آنتن شبکه سه سیما می رود.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، علیرضا نجف زاده، کارگردان این مجموعه تلویزیونی که سریال زوج یا فرد را در کارنامه دارد، اظهار داشت: در ایام سخت کرونایی بطور قطع روند تولید در مجموعه های تلویزیونی و آثار نمایشی دیگر با کندی مواجه می باشد و کار کردن با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در دستور کار همه همکاران من در حوزه تولید است.

نجف زاده اضافه کرد: بدیهی است در چنین شرایطی خوشحال هستیم که بتوانیم بعنوان مدافعان فرهنگی سلامت به خاطر مردمی که در خانه قرنطینه هستند سرگرمی سازی نماییم و به رغم شرایط خاص که بسیاری از مشاغل تعطیل هستند ما با تلاش بی وقفه برای لحظاتی فضای مفرحی را برای خانواده های ایرانی ایجاد نماییم.
او درباره استفاده از بازیگران بومی مازندرانی در سریال بوتیمار می گوید: تمام استان های کشورمان مملو از استعدادهای نهان بازیگری هستند که در سالن های تئاتر مدام می درخشند. بدون شک اگر فرصت دیده شدن برای آنها در آثار نمایشی ایجاد شود می توانند استعدادشان را شکوفا کنند. استان مازندران هم بازیگران کار بلد و مطرحی را در تمام این سال ها به سینما و تلویزیون معرفی کرده است. ما هم تلاش داریم گوشه ای از توانایی ها و استعداد بچه های زحمت کش و توانمند استان زیبای مازندران را در عرصه بازیگری معرفی نماییم.

نجف زاده با اشاره به اینکه او بعنوان یک کارگردان اعتقاد دارد اگر داستانی از پایتخت خارج می شود و این پتانسیل را دارد تا در جغرافیای خارج از شهر تهران دیده شود، چه خوب است که بازیگران همان منطقه ایفاگر نقش های اصلی باشند. تا نه تنها شاهد شکوفایی استعدادهای بازیگری در اقصی و نقاط کشور باشیم که از حضور بازیگران با تجربه این استفاده را ببریم تا در کنار بازیگران بومی به آنها فرصت دیده شدن بدهند.
او درباره تولید احتمالی سریال پایتخت برای نوروز ۱۴۰۰ هم اظهار داشت: همه پروژه های تلویزیونی و همه خانواده هنر یک هدف مشترک دارند و آن هم ایجاد لحظاتی شاد و آرامش بخش برای خانواده های ایرانی است. بطور قطع سریال پایتخت و آقای مقدم هم از این مساله استثنا نیستند؛ چونکه پس از سال ها همکاری با تیم سریال پایتخت می دانم که الهام غفوری و همه خانواده پایتخت هم علاقه مند هستند تا برای دقایقی هم که شده حال مردم را خوب کنند. بطور قطع حضور سریال های جذاب و شناسنامه داری چون پایتخت در افزایش میزان مخاطب تلویزیون موثر است و من هیچگاه حضور آثار قوی را روی آنتن رقابت قلمداد نمی کنم، مگر یک رقابت سالم و سلامت هنری در کسب رضایت مخاطب. ضمن اینکه در این حوزه ما خودمان رقیب خودمان هستیم و تلاشمان این است که در بهترین شرایط که از جانب مهران مهام با وسواس و کیفیتی مثال زدنی مهیا شده است، اثری ماندگار و خاطره ساز در خور شأن مخاطب رسانه ملی تولید نماییم.

نجف زاده در انتها اظهار داشت: ساخت سریال بوتیمار در تدابیر شدید رعایت امور بهداشتی و سلامت و با رعایت کامل پروتکل با دقت و توجه و نظارت تیم تهیه و شخص آقای مهام بعنوان تهیه کننده و گرون محترم تولید، در حال ساخت است و با عنایت به شرایط جوی و حضور بازیگران بومی که در بحث هدایت و کارگردانی سرعت عمل را تا حدودی پایین می آورد پروژه را پیش می بریم.
علی صبوری به تازگی جلوی دوربین نجف زاده رفته است و مقرر است برخی از بازیگران تئاتر و تلویزیون مازندران به گروه بازیگران بوتیمار اضافه شوند.
منبع:

1399/09/14
20:47:49
5.0 / 5
555
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵