علی جون
بختیاری عنوان كرد؛

كمك ۷۳۰ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به كمیته امداد

كمك ۷۳۰ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به كمیته امداد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اظهار داشت: کمیته امداد تابحال برای پیشگیری از انتشار کرونا و بخش های دیگر ۷۳۰ میلیارد تومان به مددجویان کمیته امداد کمک کرده است.به گزارش علی جون به نقل از مهر، مرتضی بختیاری در مراسم امضای تفاهم نامه با بنیاد مستضعفان برای ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان که بامداد امروز برگزار شد، اظهار داشت: تعاملات خوبی با بنیاد مستضعفان صورت گرفته به صورتی که در ساخت مسکن برای محرومان روستایی و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر امروز تفاهم نامه ای با این نهاد منعقد می شود.
وی به کمک هایی که بنیاد مستضعفان برای پیشگیری از انتشار کرونا به کمیته امداد انجام داده، اشاره نمود و اظهار داشت: در مورد پیشگیری از انتشار کرونا ۷۳۰ میلیارد تومان به ما کمک کرده است و همینطور در حوزه رهن و اجاره مسکن مددجویان ۵۰۰ میلیارد تومان به کمیته امداد اهدا شده است.
بختیاری اظهار داشت: ۱۰ هزار واحد مسکونی با کیفیت و مقاوم طبق تفاهم نامه ای امروز برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد با همکاری بنیاد مستضعفان راه اندازی می شود.
وی ضمن اشاره به اینکه ساخت مسکن در روستاها از مهاجرت به شهرها جلوگیری می کند اظهار داشت: همکاری ما با بنیاد مستضعفان به پیشگیری از مهاجرت روستاییان هم کمک خواهد نمود.
بختیاری همینطور تصریح کرد: در طول دو سال قبل بنیاد مستضعفان به زلزله زدگان کرمانشاه و سیل زدگان هم کمک های قابل قبولی انجام داده است.

1399/11/05
21:43:50
0.0 / 5
661
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵