علی جون
آرزوی محمود پاك نیت برای سال ۱۴۰۰

سال ۹۹ مردم را حسابی چلاند!

سال ۹۹ مردم را حسابی چلاند!

علی جون: محمود پاک نیت با اشاره به دشواری های گوناگون سال گذشته، سالی با برکت و پررونق را برای مردم کشورمان در 1400 آرزو کرد.


این بازیگر سینما وتلویزیون در گفت وگویی با ایسنا درباره سالی که گذشت و تاثیر کرونا بر زندگی مردم اظهار داشت: سال ۹۹ نه فقط برای اهالی هنر بلکه برای تمام مردم ایران، سالی بد و فاجعه آمیز بود.
او درباره تاثیر کرونا بر حوزه فرهنگ و هنر اضافه کرد: در حوزه هنر ما عزیزان زیادی را از دست دادیم؛ این ها می توانستند سالهای سال زنده باشند‍، کار کنند و به مرد خدمت کنند ولی متاسفانه ما آنها را از دست دادیم.
این بازیگر پیشکسوت برای مردم در سال جدید آرزو کرد: امیدوارم که سال آینده سال پربرکت و پررونقی برای همه مردم باشد. چون واقعا از نظر اقتصادی مردم در مضیقه هستند و سالی که گذشت به قول شیرازی ها حسابی مردم را چلاند.
پاک نیت در آخر درباره آرزویش برای حوزه فرهنگ و هنر کشور در سال جدید اظهار داشت: آرزویم در سال جدید برای حوزه هنر هم این است که کرونا برود و سینما باز شود. عزیزانی که در کار تولید هستند بتوانند فیلم تولید کنند و کار کنند. رونق سینما راه بیفتد و مردم راحت بتوانند دست عزیزانشان را بگیرند و در سالن سینماها حضور پیدا کنند.
منبع:

1400/01/05
16:26:02
5.0 / 5
788
تگهای خبر: تلویزیون , سینما , فیلم , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان علی جون