علی جون
علی جون
پیام ایمانی خوشخو برای درگذشت تهیه كننده دیرین دیرین

حرف های مردم را به زبان انیمیشن بیان كرد

حرف های مردم را به زبان انیمیشن بیان كرد

به گزارش علی جون رئیس پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی با انتشار پیامی درگذشت محمد ابوالحسنی، تهیه کننده مجموعه انیمیشن «دیرین دیرین» را تسلیت گفت.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، محمدحسین ایمانی خوشخو ـ رئیس پارک ملی علوم وفناوری های نرم وصنایع فرهنگی و عضو شورای هنر شورایعالی انقلاب فرهنگی ـ با انتشار پیامی درگذشت زنده یاد محمد ابوالحسنی را ضایعه ای دردناک برای جامعه فرهنگی و هنری کشور دانست.
متن کامل پیام تسلیت ایمانی خوشخو به شرح زیر است:
«انالله و انا الیه راجعون
روزهای زیبای بهار هر روز باخبری ناراحت کننده تبدیل به سیاهی زمستانی شده است که دل هایمان را می رنجاند.
محمد ابوالحسنی یکی از خلاق ترین نوآوران و کارآفرینان این مرز و بوم بود که برای تحقق ایده هایش جنگید و توانست حرف های مردم را در چارچوب انیمیشن بیان کند.
وی از چهره های فعال و اثرگذار در عرصه فرهنگ و هنر کشور و از همکاران پرانگیزه ما از آغاز به کار پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی بود و آثار ماندگار فراوانی خلق کرد که علاوه بر خنده و نشاط، مخاطب را به تفکر فرو می برد.
از درگاه خداوند تعالی برای آن او، علو درجات و برای بازماندگان، بخصوص خانواده ایشان و همکاران هنرمند وی در پارک ملی علوم و فناوری های نرم وصنایع فرهنگی صبر و اجر مسالت دارم.»
به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، محمد ابوالحسنی، تهیه کننده انیمیشن «دیرین دیرین» که به بیماری کرونا مبتلا شده بود، روز شنبه (هفتم فروردین ماه) درگذشت.1400/01/09
14:08:44
5.0 / 5
613
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
علی جون - سرگرمی و طنز