علی جون
برای حمایت از خانواده های نیازمند؛

آمادگی کمیته امداد برای جذب کمک های مردمی از راه مساجد

آمادگی کمیته امداد برای جذب کمک های مردمی از راه مساجد

به گزارش علی جون به دنبال فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص لزوم تداوم نهضت احسان عمومی در کشور، مراکز نیکوکاری کمیته امداد مستقر در مساجد برای جذب کمک های مردمی به خانواده های نیازمند اعلام آمادگی کردند.به گزارش علی جون به نقل از مهر، به دنبال فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص لزوم کمک رسانی به خانواده های نیازمند و صدمه دیده از کرونا در چارچوب نهضت احسان عمومی و مواسات، کلیه مراکز نیکوکاری برای جذب و توزیع کمک های مردمی اعلام آمادگی کردند.
بر این اساس و با عنایت به اجرای موفق سه مرحله پویش ایران همدل در دوران شیوع ویروس کرونا، پویش تغذیه حسینی و احسان حسینی در جهت نهضت احسان عمومی، با محوریت مراکز نیکوکاری شروع شده و با رعایت پروتکلهای بهداشتی توزیع غذای گرم و همینطور سبدهای معیشتی به خانواده های نیازمند در حال انجام می باشد.
همچنین مراکز نیکوکاری تخصصی فعال در حوزه اشتغال که به منظور شناسایی و کمک به اشتغال افراد نیازمند و صدمه دیده در سطح کشور فعال شده اند، از تمام ظرفیت و توان خود برای پشتیبانی از مشاغل متضرر از کرونا آمادگی خواهند داشت.
طبق این گزارش، ۷۳۰۰ مرکز نیکوکاری کمیته امداد که به طور عمده به صورت مسجد محور و محله مبنا فعالیت می نمایند، با کمک خیران و نهادها، پایگاه های بسیج و دفاتر ائمه جمعه و جماعات در طول ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) در ماه های محرم و صفر با راه اندازی مراکز تغذیه و شناسایی خانواده های نیازمند تداوم خواهد داشت.
کمیته امداد با دعوت از مردم نیکوکار ایران اسلامی برای لبیک به سخنان ولی امر مسلمین و پیوستن به طرح تغذیه و احسان حسینی در جهت نهضت مواسات عمومی روش های جذب کمک های مردمی را به شرح ذیل اعلام می دارد: کد دستوری #۱۲* و شماره کارت ۶۰۲۷۶۰۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷ و سایت کمیته امداد به آدرس emdad.ir که برای جذب کمک های مردم نوعدوست پیشبینی شده است.


منبع:

1400/05/28
13:44:38
5.0 / 5
634
تگهای خبر: خانواده , سایت , فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳