علی جون

جانشین دارابی در صداوسیما چه گفت؟

جانشین دارابی در صداوسیما چه گفت؟

علی جون: آیین معارفه سرپرست معاونت امور استانهای صداوسیما با حضور قائم مقام رییس صداوسیما اجرا شد.


به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی معاونت امور استانهای سازمان صداوسیما، آیین معارفه محمد مهدی رحمتی، سرپرست این معاونت با حضور قائم مقام رییس سازمان صداوسیما و همین طور مدیران صف و ستاد معاونت امور استانها بصورت ویدئو کنفرانسی انجام شد.
حجت الاسلام والمسلمین سیدرمضان موسوی مقدم در جلسه معارفه با اشاره به توسعه شبکه های استانی بیان کرد: خوشبختانه در پنج سال قبل با سیاست گذاری و ریل گذاری مناسبی که برای توسعه شبکه شما و شبکه های استانی صورت گرفته است، شاهد پیشرفت همه جانبه معاونت امور استانها بودیم که این پیشرفت ها حاصل تلاش همه مدیران معاونت، خصوصاً علی دارابی است که نقشی تعیین کننده داشت.
قائم مقام رییس سازمان صداوسیما همین طور با بیان این نکته که شکوفایی و ارتقاء کمی و کیفی شبکه های استانی و معاونت امور استانها امری محسوس است اشاره کرد: هم اکنون مراکز استانی صداوسیما بسیار متفاوت از قبل فعالیت می نمایند و همکاری نزدیکی با شبکه های سراسری دارند که این اتفاق نشان از ظرفیت بسیار بالای آنهاست.
موسوی مقدم سپس با اعلان اینکه برای برداشتن گام های بلند، باید مسیر در پیش گرفته در معاونت امور استانها تداوم داشته باشد توضیح داد: محمدمهدی رحمتی سرپرست جدید معاونت نیز خاصیت های بسیار برجسته ای دارد که جوانی و تجربه توأمان، همچون آنهاست. 30 گروه تولیدی در بسیج سازمان صداوسیما به وجود آمده که همه آنها درحال تولید برنامه هستند و با مدیریت آقای رحمتی کارهای بسیارخوبی در بسیج صداوسیما شروع شده و حالا این مدیر توانمند، با انگیزه بالا و شناخت از مشکلات و ظرفیت های مراکز، عهده دار مسئولیت معاونت امور استانها شده است.
در بخش دیگر از این جلسه محمدمهدی رحمتی، سرپرست معاونت امور استانهای صداوسیما با اشاره به تجربه همکاری با خیلی از مدیران و دست اندرکاران این معاونت در گذشته، تصریح کرد: مراکز استانی صداوسیما با زحمات همین مجموعه به موفقیت های خوبی دست یافته اند و نظم ساختاری پیدا کرده اند. فقدان حضور مدیر برجسته ای مانند علی دارابی با خاصیت های خاصی که داشت، اساسا برای صداوسیما دشوار است اما تلاش خواهیم کرد با بهره گیری از تجارب گذشته و توانمندی جمع حاضر، خلاءهای موجود را پُر نماییم.
جانشین دارابی همین طور با اشاره به جایگاه ایران اسلامی و سازمان صداوسیما اظهار داشت: این پیشرفت ها و موفقیت ها بواسطه خون شهدا و برکات انقلاب اسلامی حاصل شده است. آنچه در معاونت امور استانها به دست آمده، نتیجه تلاش شبانه روزی مدیران کل مراکز و همکارانشان و همین طور مدیریت عالی معاونت است.
سرپرست معاونت امور استانها در آخر صحبت هایش اظهار نمود: برای تداوم این امر و نیز تحول در عملکرد معاونت امور استانها و شبکه های استانی، نیازمند همراهی همه مدیران و برنامه سازان در سراسر کشور هستیم.1400/07/02
12:27:53
5.0 / 5
534
تگهای خبر: برنامه , شبكه , فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳