علی جون
علی جون

جبلی با نمایندگانی از دانشگاهیان دیدار نمود

جبلی با نمایندگانی از دانشگاهیان دیدار نمود

به گزارش علی جون معاون برون مرزی صداوسیما اظهار داشت: جایگاه و توان رسانه ملی فراتر از نقش یک سازمان متصدی صرف است و می تواند در کسوت تسهیل گری و شتاب دهندگی به ظرفیت عظیم نسل های جوان و باانگیزه انقلاب ظاهر شود.


به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی شبکه پرس تی وی، پیمان جبلی، معاون برون مرزی صداوسیما در دیدار با تعدادی از اساتید دانشگاه و صاحب نظران حوزه فرهنگ، رسانه و ارتباطات که در محل مجموعه سعادت آباد معاونت برون مرزی برگزار شد، پای صحبت های اهالی دانش و پژوهشگران دغدغه مند عرصه رسانه نشست.
جبلی در این جلسه صمیمی با تکیه بر نیاز رسانه ملی به برخورداری از نتایج تحقیقات، اندیشه ورزی و تتبع فعالان دانشگاهی در عرصه های متعدد مأموریت صداوسیما و ارتقای سطح عملکرد خروجی آنتن بزرگ ترین دستگاه فرهنگی کشور با نظرات پویا و مترقی نخبگان دانشگاهی، اظهار داشت: برهه فعلی انقلاب و شرایط کشور و مختصات اجتماعی، حالا بهترین فرصت را برای بزرگ ترین تغییر و تحول در چهل ساله دوم انقلاب فراهم آورده است و به تبع آن، بهترین فرصت کل کشور و مجموعه فرهنگی جمهوری اسلامی ایران هم در همین مقطع کلید خورده است.
معاون برون مرزی صداوسیما اضافه کرد: رسانه ملی هم از این قاعده مستثنی نیست و دغدغه مندان فرهنگ کشور و دلسوزان رسانه ملی حالا فرصتی بی بدیل دارند تا با مشارکت در حل چالش های عمومی فرهنگی و بخصوص رسانه ملی، نقش آفرینی و اثرگذاری کنند.
جبلی افزود: در نگاهی راهبردی، تفکیکی بین صدا با سیما، حوزه های سیاسی با اجتماعی و فرهنگی و...، شبکه های ملی با شبکه های استانی و برون مرزی وجود ندارد و همه دلیل یک راهبرد کلان حرکت می کنند.
این مدیر ارشد صداوسیما توفیق راهبردهای صداوسیما در حوزه خبر و سیاسی را در این دانست که با استفاده از قدرت بی مثل و مانند رسانه فراگیر جمهوری اسلامی ایران، جریان سازی و مطالبه گری را سرلوحه کارکردهای خود قرار داده و بدین ترتیب با پیگیری هر پرونده خاص، باری را از دوش دولت و نظام و انقلاب بردارد و به رفع یک چالش و پاسخ به یک دغدغه نظام بینجامد.
معاون برون مرزی صداوسیما در انتها این نشست هم اندیشی به نکات مهم در سخنان شرکت کنندگان اشاره و اجرایی سازی ایده های مطرح شده را منوط به تداوم نشست هایی از این دست و ارتباط مستمر، مسئولانه و متقابل اصحاب دانشگاه و بدنه مدیریتی صداوسیما دانست.


منبع:

1400/07/04
20:00:55
5.0 / 5
557
تگهای خبر: اثر , دستگاه , رسانه , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز