علی جون
علی جون

محمد سرشار رسما از شبکه کودک جدا شد

محمد سرشار رسما از شبکه کودک جدا شد

به گزارش علی جون محمد سرشار که از سال ۹۴ مدیریت شبکه کودک تلویزیون را عهده دار بود، آخر مسئولیتش در این شبکه را اعلام نمود.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، محمد سرشار ـ مدیر شبکه کودک ـ که با حکم معاون اول رئیس جمهور بعنوان معاون فرهنگی و اجتماعی وی منصوب شده است، از شبکه کودک خداحافظی کرد.
سرشار با انتشار متنی در صفحه شخصی اش، آخر مسئولیتش در این شبکه را اعلام نمود و در بخشی از آن چنین نوشت: «این رفتن از پس آمدنی در اردیبهشت ۱۳۹۴ بود: ایستگاه آغازین سفر شبکه کودک به سمت الگوی رسانه ـ مربی.
بیشتر از یک سال بود که برنامه رفتن را در ذهنم می چیدم. شبکه کودک به قرار رسیده بود و آماده برداشتن گام های بزرگ تر شده بود. در پاییز ۱۳۹۹ برنامه ای برای تحول اساسی شبکه کودک و تجمیع توان تلویزیون در عرصه کودک و نوجوان نوشته شد تا بتوان با همین بضاعت کم موجود، «قهرمان» های بومی آفرید.
برای ساختن آن بنای جدید، تنی چند از مدیران شبکه را پیشنهاد دادم و استعفا کردم اما نپذیرفتند. اما بنای من بر رفتن بود. سازمان صداوسیما به یک جوان ۳۴ ساله از بیرون خودش، اعتماد کرده بود تا شبکه کودک راه اندازی شود و در ۴۰ سالگی، حالا وقت آن بود که جانی تازه و اندیشه ای نو، بر سکوی شبکه کودک بایستد و افق های بلندتری را ببیند.»1400/12/10
14:55:05
5.0 / 5
436
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز