علی جون

تلویزیون با کدام برنامه ها سال را تحویل می کند؟

تلویزیون با کدام برنامه ها سال را تحویل می کند؟

به گزارش علی جون تلویزیون به روال سالهای گذشته، برای هر شبکه ویژه برنامه تحویل سالی را در نظر گرفته و از چند چهره برای جذب مخاطبان به تلویزیون در ساعات پایانی سال، بهره برده است.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، «فرمول یک»، «عصر جدید»، «بهار جان»، «صدای پای بهار»، «عیدانه عمو پورنگ»، «چرخ»، «خندوانه» و «سین هشتم» همچون برنامه هایی هستند که در ساعات تحویل سال، از شبکه های تلویزیونی روانه آنتن خواهند شد.
شبکه یک ـ فرمول یک

شبکه یک سیما برنامه تحویل سال خویش را با «فرمول یک» و اجرای علی ضیاء از روز یکشنبه ۲۲ اسفند به روی آنتن برده و حوالی ساعت ۲۳ پخش می کند. این برنامه در طول هشت شب با میزبانی از چهره های مردمی، ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک است.
شبکه دو ـ عیدانه عموپورنگ«عیدانه عمو پوررنگ» ویژه برنامه تدارک دیده شده شبکه دو، از ۲۶ اسفند همزمان با عید نیمه شعبان روانه آنتن می شود و تا ۲۹ اسفند ادامه خواهد داشت.
مجری این برنامه داریوش فرضیایی است که از ۲۶ تا ۲۸ اسفند از ساعت ۲۱: ۰۰ تا ۲۲: ۱۰ روانه آنتن می شود و ۲۹ اسفند هم پس از اذان ظهر تا لحظات سال تحویل همراه مخاطبان شبکه دو سیما خواهد بود.
در ویژه برنامه تحویل سال علاوه بر دعوت از مهمانانی از اقشار مختلف مردم در حرفه های متعدد بازیگران مجموعه کلبه عموپورنگ هم حضور خواهند داشت.
شبکه سه ـ مسابقه عصر جدید


فصل سوم «عصرجدید» با اجرای احسان علیخانی از عید نیمه شعبان (۲۷ اسفند) شروع می شود و به صورت ویژه در ساعات منتهی به لحظه تحویل سال نو هم به روی آنتن خواهد رفت. داوران این فصل از مسابقه «عصر جدید»، امین حیایی، ژاله صامتی، کارن همایونفر و مجید اسماعیلی هستند.
شبکه چهار ـ برنامه چرخشبکه چهار برنامه «چرخ» را در لحظات تحویل سال به روی آنتن می برد. این برنامه با هدف پیوند ترویج علم با دانش عمومی، بسترسازی زمینه های ترویجی برای شناخت ظرفیت های اقلیمی و فرهنگی کشور و جلب توجه عموم مردم به شناخت علمی محیط پیرامون خود و ترویج روش های علمی ساخته شده است.
شبکه پنج ـ برنامه بهار جان
«بهار جان» شبکه پنج سیما هم از روزهای آخر اسفندماه با اجرای مصطفی امامی به صورت زنده به استقبال نوروز ۱۴۰۱ می رود. پخش بهار جان از جمعه ۲۷ اسفند ماه شروع شده و در هر قسمت میزبان تعدادی از هنرمندان و چهره ها می شود.
همینطور علاوه بر هنرمندان، نخبگان و چهره هایی از جنس مردم هم در این برنامه حضور دارند.
این برنامه از شنبه ۲۸ اسفند ماه هم از ساعت ۲۰ تا ۲۳ پخش خواهد شد و روز یکشنبه هم از ساعت ۱۰ تا پاسی از شب پخش خواهد شد.
شبکه قرآن ـ برنامه سلام
ویژه برنامه تحویل سال نو شبکه قرآن با عنوان «سلام» از ۲۷ اسفند و در روز ۲۹ اسفند تا لحظه تحویل سال به صورت زنده و مستقیم از حرم مطهر امام رضا (ع) به روی آنتن می رود.
در این برنامه که با اجرای هادی صلح جو پخش می شود، ارتباط های زنده با حرم های مقدس کربلا، قم، جمکران، شاهچراغ و... برقرار خواهد شد.
شبکه نسیم ـ برنامه خندوانهشبکه نسیم هم برنامه «خندوانه» با اجرای رامبد جوان را بعنوان ویژه برنامه تحویل سال خود در نظر گرفته است.
شبکه نمایش ـ صدای پای بهار
برای سال جاری ویژه برنامه تحویل سال هم در شبکه نمایش سیما تدارک دیده شده است که با عنوان «صدای پای بهار» پیش از تحویل سال تا لحظه شروع سال جدید در ۲۹ اسفند روی آنتن خواهد رفت.
شبکه افق ـ سین هشتم
سین هشتم با اجرای حسین رفیعی و صابر خراسانی چهار شب انتهایی سال جاری از ساعت ۲۱ تا ۲۴ از شبکه افق پخش می شود.
ویژه برنامه تحویل سال هم از ظهر روز یکشنبه، ۲۹ اسفند ماه شروع می شود و تا پس از تحویل سال ادامه دارد. این برنامه آیتم های مختلفی دارد و میزبان میهمان هایی می شود که داستانها یخود را روایت می کنند.1400/12/27
19:24:48
5.0 / 5
525
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳