علی جون

ویژه برنامه شبكه چهار برای چهلمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی

ویژه برنامه شبكه چهار برای چهلمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی

علی جون: شبكه چهار سیما به مناسبت چهلمین سالگرد تأسیس جهاد دانشگاهی ویژه برنامه «الگو» را روی آنتن می برد


به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، گروه دانش شبکه چهار سیما در آستانه چهلمین سالگرد تأسیس جهاد دانشگاهی از ۱۲ تا ۱۶ مرداد ماه ویژه برنامه پنج قسمتی «الگو» را پخش می کند.
این برنامه در مدت زمان ۴۵ دقیقه با اجرای شهریار ربانی به تبیین دستاوردهای جهاد دانشگاهی طی چهار دهه فعالیت در حوزه های مختلفی همچون پژوهش و فناوری، فرهنگی، آموزش و تجاری سازی می پردازد.
میهمان اولین قسمت از برنامه تلویزیونی الگو که روز یکشنبه ۱۲ مرداد ساعت ۱۷ پخش می شود، سیدحمیدرضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی خواهد بود و درباره دستاوردها و چشم اندازهای جهاد دانشگاهی صحبت خواهدنمود.
برنامه دوم با حضور محمدرضا پورعابدی، معاون پژوهش و فناوری جهاد پخش می شود و همین طور عبدالحسین شاهوردی، رئیس پژوهشگاه رویان، محمدرضا صادقی، رئیس پژوهشگاه ابن سینا، حمید آب روشن، رئیس جهاد دانشگاهی علم و صنعت، حبیب الله اصغری، رئیس جهاد دانشگاهی خواجه نصیر و سیدرضا شاکری از پژوهشگاه علوم انسانی میهمان برنامه خواهند بود.
سومین قسمت از برنامه «الگو» میزبان عیسی علیزاده، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی خواهد بود و به معرفی معاونت فرهنگی و زیرمجموعه های آن نظیر ایسنا، ایکنا و... خواهد پرداخت.
در برنامه چهارم، با حضور محمدصادق بیجندی، معاون آموزش جهاد دانشگاهی درباب آموزش عالی، دوره های کوتاه مدت و آزمون های گوناگون و دستاوردها و چشم انداز پیش رو گفتگو می شود.
برنامه پنجم همزمان با سالروز تأسیس جهاد دانشگاهی که ۱۶ مرداد ماه است با حضور سیدحمیدرضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی روی آنتن می رود و درباره تجاری سازی در جهاد دانشگاهی و مراکز رشد و پارک های علم و فناوری گفت گو می شود.
در هر برنامه علاوه بر حضور یکی از معاونان جهاد دانشگاهی، گزارش هایی از زیرمجموعه های معاونت مورد نظر نیز پخش خواهد شد.
به دنبال فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در خصوص تشکیل ستاد انقلاب فرهنگی، جهاددانشگاهی در جلسه ای مورخ ۱۶ /۰۵ /۱۳۵۹ بمنظور تحقق بخشیدن به اهداف انقلاب فرهنگی بعنوان یک نهاد انقلابی و برخاسته از انقلاب فرهنگی تشکیل شد. جهاددانشگاهی الان در حوزه های پژوهش و فناوری، فرهنگ، آموزش، کارآفرینی و اشتغال دانش آموختگان دانشگاهی در حال فعالیت است.
برنامه «الگو» به تهیه کنندگی مرجان بیات از امروز یکشنبه ۱۲ مردادماه تا روز پنجشنبه ۱۶ مرداد هر روز ساعت ۱۷ از شبکه چهار سیما پخش می شود.
منبع:

1399/05/12
23:36:16
5.0 / 5
1509
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴