علی جون
تهیه كننده صبح جمعه با شما در آستانه پخش:

مردم این روزها بیشتر به شادی نیاز دارند

مردم این روزها بیشتر به شادی نیاز دارند

علی جون: بعد از دو ماه مرخصی به احترام ایام محرم و صفر از جمعه این هفته دوم آبان ماه «صبح جمعه با شما» به روی آنتن رادیو ایران می رود.


به گزارش علی جون به نقل از شبکه رادیویی ایران، تهیه کننده، سردبیر و کارگردان برنامه رادیویی «صبح جمعه با شما» از شروع مجدد این برنامه آگاهی داد.
ساجد قدوسیان افزود: «صبح جمعه با شما» از دیرباز پرمخاطب ترین برنامه طنز رادیو بوده و در این روزهای سخت می تواند تا حدی دل مردم را شاد کند که حداقل ساعاتی از فکر و خیال رهایی پیدا کنند.
کارگردان «صبح جمعه با شما» درباره چگونگی ضبط برنامه نیز اضافه کرد: البته همچنان به جهت حفظ سلامت مردم و هنرمندان، متاسفانه برنامه در حضور تماشاگران ضبط نمی گردد و حتی ضبط برنامه در استودیو نیز با تعداد کمی از هنرمندان و در چند روز و با حفظ کامل شیوه نامه های بهداشتی انجام می شود. هر چند تولید اینچنینی برنامه خیلی مشکل است ولی تصور می کنم مردم این روزها بیش از هر زمان دیگری به شادی نیاز دارند.
این سردبیر رادیو افزود: طبیعی است که بخش عمده ای از نمایشهای برنامه حول و حوش مساله کرونا باشد ولی رسالت برنامه بامداد جمعه همچنان پابرجا است و ما بعنوان صدای مردم همیشه مطالبات مخاطبانمان را با زبان طنز و کمدی مطرح می سازیم.
«صبح جمعه با شما»، هر جمعه ساعت ۹ بامداد به تهیه کنندگی، سردبیری و کارگردانی ساجد قدوسیان از آنتن رادیو ایران پخش می شود.
منبع:

1399/07/27
21:14:03
5.0 / 5
1144
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲