علی جون
علی جون

دستور ویژه معاون رئیس جمهور برای حفظ ونگهداری گلزار شهدای معمولان

دستور ویژه معاون رئیس جمهور برای حفظ ونگهداری گلزار شهدای معمولان

علی جون: معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برای رسیدگی به وضعیت گلزار شهدای معمولان دستور ویژه داد.به گزارش علی جون به نقل از مهر، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به دنبال دریافت گزارش هایی از وضعیت گلزار مطهر شهدای معمولان با صدور دستوری ویژه به سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان بر ضرورت استفاده از تمام ظرفیت های بنیاد استان برای پیگیری ویژه این مساله تاکید کرد.
سعید اوحدی بعد از دریافت گزارش هایی از امکان بروز لطمه جدی به گلزار شهدای معمولان در استان لرستان به دنبال سیلاب سال قبل موضوع را از مسئولان و دستگاه های مربوطه پیگیری کرده و برای کمک به فرمانداری این شهرستان در جلوگیری به لطمه بیشتر به این گلزار اعلام آمادگی کرد.
وی همین طور خطاب به سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان بر ضرورت استفاده از تمام ظرفیت های این استان بمنظور حفظ شأن و نگهداری گلزارهای مطهر شهدا بعنوان نمادهای مهم فرهنگی و تمدنی تاکید کرد.
معاون رئیس جمهور در تماس تلفنی با استاندار لرستان هماهنگی بین دستگاهی را برای حفظ و نگهداری از گلزارهای شهدا بعنوان میعادگاه عاشقان، عارفان و دل سوختگان و دارالشفای آزادگان امری ضروری دانست.
گفتنی است برمبنای ماده ۴ بخشنامه اجرائی ماده ۱۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، وزارت کشور موظف است نسبت به تامین هزینه و اجرای خدمات مربوط به نگهداری گلزارها و یادمان شهدا بوسیله شهرداری ها و دهیاری های مربوط اقدام نماید. امید می رود با ورود سریع دستگاه های ذی ربط، مشکل این گلزار مطهر در کمترین زمان و پیش از بارندگی های جدید و لطمه جدی تر مرتع شود.


منبع:

1399/08/05
23:01:35
5.0 / 5
730
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , فرهنگی , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
علی جون - سرگرمی و طنز