علی جون
فریبا متخصص با تاكید بر رعایت پروتكل ها در دوران كرونا روایت كرد

خاطره ای از خسرو شكیبایی درباره عكس انداختن با مردم

خاطره ای از خسرو شكیبایی درباره عكس انداختن با مردم

علی جون: فریبا متخصص با انتقاد از اینکه هنوز هم بسیاری پروتکل های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا را رعایت نمی کنند و از بازیگران درخواست عکس سلفی دارند، در عین حال خاطره ای از مرحوم خسرو شکیبایی درباره عکس گرفتن بازیگران با مردم را روایت کرد که البته به دوران پیش از کرونا مربوط می شد.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، این بازیگر از دوران قرنطینه بعنوان روزهایی یاد کرد که زمان فراغتی یافته برای کارهایی که همیشه دوست داشته انجام دهد و اظهار نمود: درد مشترکی که در اثر انتشار ویروس کرونا در سراسر جهان به وجود آمد، افراد را به هم نزدیک تر کرد.
متخصص با تکیه بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی برای ممانعت از شیوع کرونا، در این حوزه خاطرنشان کرد: مدتی پیش در پروژه ای بودیم و متاسفانه افراد زیادی نزدیک شدند که با بازیگران عکس بگیرند. در این دوران همین عکس گرفتن و نزدیک شدن ها که البته از روی محبت مردم هم هست، متاسفانه می تواند موجب انتشار بیماری شود.
او که در برنامه «دست در دست» حاضر شده بود، درگذشت فوتبالیست باسابقه کشورمان، مهرداد میناوند را تسلیت گفت و برای علیرضا انصاریان سلامتی آرزو کرد.
این بازیگر در عین حال به خاطره ای مشترک با خسرو شکیبایی در دوران پیش از کرونا اشاره نمود و اظهار داشت: در پروژه ای با زنده یاد خسرو شکیبایی همکار بودم، بعد از فیلمبرداری منتظر بودیم تا به خانه برویم و در این حین مردم می آمدند تا عکس بگیرند. هوا سرد بود، ما هم از ۵ بامداد آفیش بودیم و شرایط خاصی بود. به مرحوم شکیبایی گفتم بیایید زودتر سوار سرویس شویم که اگر بخواهیم بمانیم تا دو ساعت دیگر هم باید بایستیم و عکس بندازیم.
زنده یاد شکیبایی با همان لحن شیرین شان گفتند: اگر هزار نفر هم بیایند ما باید بایستیم و با همه عکس بگیریم. عیبی ندارد بگذار شب بشود. آن زمان من سنم کم بود ولی از حرف خودم خجالت کشیدم. از آن روز همیشه می ایستم و عکس می گیرم و همیشه این صحبت آویزه گوشم است.
وی در صحبت های خود همین طور به علاقه داشتن به شغل پرستاری اشاره نمود و اظهار داشت: این شغل را دوست دارم و به صورت کلی از انجام هر کاری که موجب شود حال اطرافیان و مردمم خوب شود استقبال می کنم.
او از ایفای نقش در «بخش ویژه» در نقش یک پرستار آگاهی داد و اظهار داشت: در سریال «سایه تنهایی» هم در نقش یک پرستار ظاهر شدم. در دوران کرونا با واژه های بسیاری آشنا شدم. مثلا ما تا پیش از این دوران مگر چقدر از واژه «پروتکل» استفاده می کردیم. اما هیچ گاه نسبتی با فضای مجازی نداشته ام و از آن دورم بنابراین حاشیه کمتری برایم بوجود آمده است.
منبع:

1399/11/10
16:45:33
0.0 / 5
528
تگهای خبر: اثر , برنامه , سریال , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴