علی جون
فیلیمو اعلام كرد

پخش برنامه علی كریمی فعلا منتفی شد

پخش برنامه علی كریمی فعلا منتفی شد

به گزارش علی جون روابط عمومی فیلیمو با انتشار توضیحی، پخش برنامه «تی وی تاک» علی کریمی ـ فوتبالیست سابق تیم ملی و کاندیدای حال حاضر فدراسیون فوتبال ایران ـ را فعلا منتفی دانست.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، در مطلب ارسالی از جانب روابط عمومی فیلیمو به رسانه ها آمده است:
«برنامه «تی وی تاک» با حضور علی کریمی فوتبالیست سابق تیم ملی و کاندیدا حال حاضر فدراسیون فوتبال ایران، توسط تهیه کننده ساخته شده بود و پلت فرم فیلیمو را بعنوان بستر پخش برگزید. با عنایت به این که انتخابات فدراسیون فوتبال در هفته آینده برگزار می شود، دو روز پیش درخواست مجوز و بازنگری اضطراری برای ساترا ارسال شد و اما با بیان آقای الفخانی مسئول شورای موافقت کلی، این برنامه در فهرست و نوبت پانزدهم درخواست موافقت کلی قرار گرفت.
این درحالی است که این شورا هر هفته یک مرتبه برگزار می شود و در هر روز تعداد محتوای محدودی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و ما هم برای پیشگیری از تضییع حقوق دیگران هم راستا با قوانین ساترا عمل کردیم و در نوبت بررسی قرار گرفتیم.
اما سوال اینجاست که در سال ۲۰۲۱ این صف و این روش بررسی محتوا برای پلت فرم ها جای تعجب ندارد؟ سرعت انتشار محتوا در دنیای امروز واقعا مهم می باشد و این روش تولیدکننده ها را راهی پلت فرم های خارجی می کند، چون درگیر قوانین و بروکراسی های پیچیده نیستند، ما از این بابت بسیار متاسفیم که نتوانستیم جواب انتظار مخاطبان خودمان را بدهیم.»
به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، سه شنبه ـ پنجم اسفند ماه ـ معاون ساترا به خبر «اجازه پخش ندادن به برنامه ویژه علی کریمی درباره انتخابات فدراسیون» واکنش نشان داده و اعلام نموده بود، «درخواست برنامه تی وی تاک در راه رسیدگی است.»
علی سعد ـ معاون کاربران و تنظیم گری اجتماعی ساترا ـ ضمن تکذیب خبر منتشره در خصوص عدم صدور مجوز در بعضی از رسانه ها، اظهار کرده بود، «یکشنبه ۳ اسفند ماه درخواستی از جانب فیلیمو برای پخش برنامه یکی از کاندیداهای فدراسیون فوتبال به دبیرخانه ساترا وصول شد که در راه معمول برای این برنامه ها قرار دارد.»
وی همینطور عنوان کرده بود، «فرآیند در نظر گرفته شده برای همه محتواهای نمایشی حرفه ای یکسان است که درمورد برنامه همرفیق و سریال های قورباغه، خوب بد جلف و... طی شده و رسانه های صوت و تصویر برنامه های خویش را طی این فرآیند منتشر نموده اند.»1399/12/08
12:15:23
0.0 / 5
513
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲