علی جون

میدون چگونه از انتقال كرونا جلوگیری می كند؟

میدون چگونه از انتقال كرونا جلوگیری می كند؟

به گزارش علی جون با آغاز فصل دوم مسابقه «میدون»، تغییراتی در تركیب هیات داوران و شیوه داوری این برنامه صورت گرفته است.


به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی برنامه «میدون»، فصل دوم این مسابقه تلوزیونی از 26 و 27 تیر به روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.
با عنایت به تغییرات اخیر برنامه، علیرضا نبی، امیرحسین اسدی و پرویز کرمی که در فصل اول، برنامه را با قضاوت خود همراهی کرده بودند، در جمع داوران این فصل حضور نخواهند داشت و سه داور جدید در روز پنجشنبه معرفی خواهد شد.
همینطور مینا مهرنوش و علیرضا یونچی که بعنوان داور در فصل اول حضور داشتند، همچنان در این تیم به قضاوت عملکرد شرکت کنندگان «میدون» می پردازند.
درباره تغییرات شیوه داوری در «میدون» لازم به ذکر است، در فصل اول مسابقه ۵ داور حاضر در مسابقه، ۲۰ سکه در اختیار داشته، با عنایت به عملکرد هر شرکت کننده از آنها بهره برده و فرآیند امتیازدهی انجام می شد اما با آغاز فصل دوم «میدون»، هر داور برای هر شرکت کننده ۷ سکه در نظر می گیرد و داور با عنایت به ایرادات عملکرد شرکت کننده در معرفی طرح کارآفرینانه خود از سکه های وی کم می کند. در ادامه هر شرکت کننده می تواند پس از اجرا از عملکرد خود دفاع کند و آنگاه هر داور، اختیار دارد سکه هایی که از هر شرکت کننده کم کرده است به یک شرکت کننده اختصاص دهد و در نهایت برنده آن قسمت مشخص می شود.
همینطور در فصل اول رای هیات منصفه با رای هیات داوران، برندگان مسابقه را مشخص می کرد اما با عنایت به شیوع کرونا، فصل دوم مسابقه میدون بدون حضور هیات منصفه برگزار می گردد.
همینطور برندگان مسابقه «میدون»، به صورت ماهانه معرفی خواهند شد. در حالیکه در فصل اول، برندگان مسابقه به صورت هفتگی انتخاب می شدند.
مسابقه «میدون» کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما به تهیه کنندگی سید محمدحسین هاشمی گلپایگانی است که پنجشنبه و جمعه شب های هر هفته پس از اخبار ساعت ۲۲ شبکه سه سیما پخش می شود.
منبع:

1399/04/25
23:59:45
5.0 / 5
1346
تگهای خبر: برنامه , برند , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳