علی جون

مدیر گروه مستند روایت فتح حکم گرفت

مدیر گروه مستند روایت فتح حکم گرفت

سید محمد نادری رییس بنیاد فرهنگی روایت فتح طی حکمی داود مرادیان را به سمت مدیر گروه مستند روایت فتح منصوب نمود.


به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، داود مرادیان پژوهشگر، نویسنده و مستندساز طی حکمی از طرف سید محمد نادری رییس بنیاد فرهنگی روایت فتح به سمت مدیر گروه مستند این بنیاد منصوب گردید.
متن حکم رییس بنیاد فرهنگی روایت فتح بدین شرح است:
"فیلم مستند همانطور که رهبر فرزانه انقلاب بیان کرده اند، یکی از اقبال های هنری امروز جمهوری اسلامی است و این اقبال برای اثبات کلمه ی حق فرصتی بی نظیر است، به همین دلیل و با استعانت از ذات اقدس الهی جناب عالی را که تجربیات و توانایی های بهادار ای درزمینه ی این هنر والا دارید را به سمت «مسئول گروه مستند بنیاد فرهنگی روایت فتح» منصوب می نمایم.
تقارن توانایی های جناب عالی با خط مشی ویژه ی بنیاد روایت فتح در عرصه ی سینما و چشم اندازهای آن در گام دوم انقلاب، ایجاب می کند تا موارد ذیل را در اولویت کارهای خود قرار دهید:
۱) تبیین منظومه فکری شهید عزیز سید مرتضی آوینی در تولید و ساخت فیلم مستند
۲) به دست آوردن رتبه اول جنگ روایت ها در زمینه انقلاب، دفاع مقدس و مقاومت
۳) مستندساز برتر مؤثر در زمینه انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت در کشور و منطقه
۴) توجه به مقوله ی راندمان، اقتصاد هنر و کیفی سازی تولیدات مستند
۵) بهره مندی از ظرفیت گنجینه تصویری روایت فتح و تدوین نظامات نگهداشت و ارائه خدمات آرشیو به متقاضیان
۶) پایش و پشتیبانی از مستندسازان و پیشکسوتان عرصه فیلم مستند انقلاب و دفاع مقدس
امید که در این مجال، با توکل و استعانت از حضرت حق جل جلاله و به مدد ولی الله الاعظم، ارواحنا فداه، در خدمت به آرمان های مقدس انقلاب اسلامی و اعتلای تولیدات مستند انقلاب و دفاع مقدس موفق و مؤثر و مؤید به تأییدات قدسی باشید."
داود مرادیان متولد ۱۳۵۸، پژوهشگر، نویسنده، تهیه کننده و کارگردان فعال در عرصه سینمای مستند است. از مهم ترین ساخته های وی می توان به مستند «اوین لند»، «گیلن باره»، «کلاشینکف های آمریکایی»، «رویاهای آجری» و «بعد حصر» اشاره نمود.
تالیف کتاب های «لنز بازی»، «دوربین بازی» و «درام بازی» محصول انتشارات ساقی و برگزاری چندین دوره کارگاه های آموزشی برای مستندسازان جوان ازجمله کارهای این هنرمند در زمینه نشر و آموزش است.1400/08/05
19:58:34
5.0 / 5
532
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان علی جون