علی جون
در گزارش علی جون مطرح شد؛

۵ و هشت دهم میلیون نفر پشت نوبت اعزام عمره

۵ و هشت دهم میلیون نفر پشت نوبت اعزام عمره

به گزارش علی جون معاون سازمان حج و زیارت ضمن اشاره به این که ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر پشت نوبت اعزام عمره هستند، اظهار داشت: پیگیری و رایزنی های لازم برای برگزاری مجدد اعزام به عمره در دستور کار قرار دارد.اکبر رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد اعزام های عمره مفرده اظهار داشت: با عنایت به تقاضایی که برای تشرف به عمره وجود دارد تلاش می نماییم با رایزنی هایی که انجام می شود هر چه سریع تر نسبت به برقراری مجدد اعزام های عمره مفرده اقدام نماییم.
به گفته وی، دلیل توقف اعزام های عمره نبود ارتباط دیپلماتیک با عربستان است که امیدواریم با شرایطی که اخیراً پیش آمده سفارت یا کنسولی ما در جده یا ریاض مستقر شود و بعد از آن بلافاصله آمادگی داریم عمره را راه اندازی نماییم.
وی ضمن اشاره به این که هم اکنون ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار متقاضی پشت نوبت اعزام به عمره هستند، عنوان کرد: این افراد در سال های گذشته فیش عمره را خریداری کردند و چندین سال است در انتظار تشرف به سر می برند.
وی اضافه کرد: متقاضیان پیگیر اعزام های خود هستند و ما هم این مورد را در دستور کار قرار دادیم.
معاون سازمان حج و زیارت در پاسخ به این سؤال که پیشبینی شما برای برقراری عمره چیست؟ خاطرنشان کرد: با عنایت به شرایط پیش رو امیدواریم در آینده نزدیک شاهد این مورد باشیم و بتوانیم نسبت به راه اندازی مجدد اعزام های عمره مفرده اقدام نماییم.


منبع:

1401/03/21
10:21:09
5.0 / 5
467
تگهای خبر: برند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴