علی جون
علی جون

پخش استندآپ های جدید ناصر باش

پخش استندآپ های جدید ناصر باش

فصل جدید برنامه طنز ˮناصر باشˮ با اجرای ناصر محبی، کمدین برنامه ˮخندوانهˮ به روی آنتن رادیو صبا می رود.


به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، برنامه طنز "ناصر باش" با نگاهی طنز به بیان مسائل اجتماعی و فرهنگی می پردازد. این برنامه با اجرای ناصر محبی، کمدین جوان "خندوانه" در فصل جدید با تغییراتی راهی آنتن می شود.
محمدحسین خسروجردی، تهیه کننده این برنامه توضیح داد: "ناصر باش" برنامه ای است برای بیان مسائل فرهنگی و اجتماعی جامعه با نگاهی طنز در چارچوب اجرای نمایش و استنداپ کمدی. این برنامه در فصل جدید با بخش های متنوع "ماجراهای استاد و شاگرد خنگش، گزارش محله، تحلیل ترانه و مرانه وتجربه های ناصری" پخش می شود.
خسروجردی اظهار نمود: "ماجرای استاد و شاگرد خنگش" در چارچوب اجرای نمایش به روایت حکایت های قدیمی متناسب با مبحث برنامه می پردازد. همینطور ناصر محبی در بخش "گزارش محله" به صورت نمایشی بعنوان گزارشگر به گفت و گو با مردم درباره مبحث می پردازد و مکالمات طنز شنیدنی بین آنها اتفاق می افتد.
وی افزود: در بخش "تحلیل ترانه و مرانه" با پخش بخشی از یک ترانه با نگاهی طنز به نقد و تحلیل ترانه پرداخته می شود و در بخش پایانی برنامه، ناصر محبی در آیتم "تجربه های ناصری" با اجرای استنداپ کمدی از تجربیات شخصی خود درباره مبحث برنامه می گوید.
تهیه کننده "ناصر باش" در انتها درباره موضوعات این برنامه اعلام نمود: در فصل جدید تمرکز برنامه روی موضوعات اجتماعی است که همه شنوندگان درگیر آن هستند و گرفتار یکسری رفتارها و عادت های غلط است در زندگی روزانه شده اند. مثل حرف مردم، تجمل گرایی و چشم هم چشمی و...
به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، برنامه "ناصر باش" هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 و 30 دقیقه به تهیه کنندگی محمد حسین خسروجردی و اجرای ناصر محبی و نویسندگی لیلا حسین پور و سمیه نازنینی از رادیو صبا پخش می شود.
منبع:

1401/03/29
12:53:07
5.0 / 5
529
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز