علی جون
احمد نجفی:

کسی جرات ندارد چشم طمع به این مملکت داشته باشد

کسی جرات ندارد چشم طمع به این مملکت داشته باشد

به گزارش علی جون، احمد نجفی می گوید: من استقلال کشورم را دوست دارم و از آن حمایت می کنم. هر کسی هم که به وطنم چشم داشتی داشته باشد، با همین سن و سال خودم مقابلش می ایستم.


احمد نجفی - بازیگر تلویزیون و سینما - در گفت و گو با ایسنا درباره ی حوادث اخیر و نگرانی از بابت به خطر افتادن تمامیت ارضی کشور در پی برخی اتفاق ها، اشاره کرد: هر جا می روم به من نسبت هایی می دهند و فکر می کنند حرف های من از سر وابستگی هایی است اما من قرآن را قسم می خورم که حتی خانه و ماشین از خودم ندارم و سالی یک دفعه اسباب کشی می کنم. البته می گویند پول ها را قایم کرده ای، الان هم می دانم با انتشار این گفت و گو باز هم فحش و توهین می خورم اما حرفم این است که غلط می کند کسی بخواهد و جرات کند چشم طمع به این مملکت داشته باشد تا یک عده بخواهند سوء استفاده نمایند. ولی در عین حال می گویم این راهش نیست و با صرف شعار دادن نمی گردد مسائل بنیادین را حل کرد.

در همین زمینه بخوانید:
* هشدار حامد بهداد درباره"زمزمه بدخواهان برای تجزیه ایران"
* بهزاد فراهانی: ترس از نفوذ تجزیه طلبان در مطالبات مردم/ خواسته مردم زندگی مطلوب و عدالت است
* سیروس همتی: کم توجهی مردم را دلگیر کرده است/ اعتراض ها رنگ و بوی تجزیه طلبی نداشته و نباید داشته باشد

این بازیگر پیشکسوت همین طور اظهار داشت: من خسته شده ام از بس توهین شنیده ام. من مملکتم و وطنم و همه مردم کشورم را دوست دارم اما متاسفانه بدترین هتاکی ها به من شده است. ۱۰ سال است که فقط بایت شورای عالی سینما فحش می خورم. چرا باید من و خانواده من ناسزا بشنوند. توهین هم حد و اندازه دارد. اما مهمتر این است که به فکر کارهای اصولی و مؤثر باشیم. این روزها بعدا یادمان نرود. وقتی اوضاع آرام شد ما هم باردیگر آرام ننشینیم و به فکر اصلاح مملکت باشیم.
نجفی اضافه کرد: مدت هاست حداقل در صنف خودم دغدغه کشورم و حفظ آنرا داشته ام اما هیچکس مرا جدی نمی گیرد و اشتباه قضاوتم می کنند. بسیاری از بحث ها باید دو سال پیش می شد تا این وضعیت به وجود نیاید و تمامیت مملکت به خطر نیفتد. متاسفانه گویا همه ما خواب بوده ایم. آقای فلانی هم که عزیز تلویزیون بوده حق دارد، چون به او دم داده اید، رسیده اید و ثروت مملکت را به آنجا برده اید، پس حق با اوست؛ چون فردا هم باز او عزیزکرده است و ما توسری خور هستیم. تعارف ها را کنار بگذاریم.
احمد نجفی در آخر اشاره کرد: مملکت همه ما حال خوشی ندارد و باید برای برون رفت از این وضعیت کاری کرد. البته باید در گذشته کاری می کردیم. ولی به هر حال استقلال کشورمان آنقدر مهمست که تاکید می کنم برای پشتیبانی از آن، هر کسی چشم داشتی به وطنم داشته باشد، با همین سن و سالم به میدان می روم و مقابلش می ایستم.
1401/07/13
10:14:44
5.0 / 5
363
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳