علی جون
علی جون
در دیدار سفیر ایران و رئیس رادیو و تلویزیون دولتی بوسنی هرزگوین انجام شد

بررسی گسترش همكاریهای رادیوتلویزیونی ایران و بوسنی

بررسی گسترش همكاریهای رادیوتلویزیونی ایران و بوسنی

علی جون: در دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران در سارایوو با بلمین كارا محمدوویچ، رئیس رادیو و تلویزیون دولتی بوسنی هرزگوین راه های گسترش همكاریهای صدا و سیمای دو كشور مورد بررسی قرار گرفت.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، در این دیدار که با حضور بهروز ناصری نماینده صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در بوسنی هرزگوین انجام شد سفیر کشورمان متن پیشنهادی یادداشت تفاهم جدید همکاریهای دو کشور را به طرف بوسنیائی ارائه کرد و با یادآوری اینکه در سالیان گذشته میان سفارت، رایزنی فرهنگی و دفتر نمایندگی صدا وسیما در سارایوو همکاری خوبی با رادیو تلویزیون دولتی بوسنی هرزگوین و برخی شبکه های محلی برقرار بوده است ابراز امیدواری کرد با تجدید تفاهمنامه همکاری، چارچوب کارهای مشترک گسترش یابد.
کارامحمدوویچ، رئیس رادیو تلویزیون بوسنی هرزگوین نیز از پیشنهادات ارائه شده استقبال کرد و با قدردانی از حمایت های دولت و ملت ایران از مردم بوسنی هرزگوین در زمان سخت گذشته بر تقویت اشتراکات فرهنگی و تبادلات رسانه ای اصرار کرد.
در این دیدار دو طرف بر اهمیت تبادل تولیدات هنری بویژه در بخش فیلم و سریال تاکید نمودند و اظهار اطمینان نمودند که افزایش مبادلات رسانه ای و هنری سبب ارتقای شناخت دو ملت گردیده و بسط روابط اقتصادی و فرهنگی دوجانبه را به دنبال خواهد داشت.

منبع:

1399/05/20
14:08:30
5.0 / 5
1170
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز