علی جون
علی جون

پخش طنز سیاسی سگ ها و گربه ها با موضوع انتخابات آمریكا

پخش طنز سیاسی سگ ها و گربه ها با موضوع انتخابات آمریكا

پخش مجموعه طنز سیاسی «سگ ها و گربه ها» (Cats and dogs) با موضوع بررسی رویدادها و تحولات جهان از پنجشنبه (هشتم آبان ماه) در شبكه پرس تی وی شروع می شود.


این برنامه به تهیه کنندگی مهدی عرب در ۱۳ قسمت ۱۰ دقیقه ای تولید می شود و لمبیت اوپیک اجرای آنرا به عهده دارد.
لمبیت اوپیک مجری باسابقه پرس تی وی از لندن، این دفعه با برنامه «سگ ها و گربه ها» به نقد ماجراهای روز جهان پیرامون می پردازد و در ابتدای راه، تلنگری طنزآمیز به جریان انتخابات آمریکا خواهد زد.
مهدی عرب، تهیه کننده «سگ ها و گربه ها»، به ایسنا اظهار داشت: این برنامه در امتداد ظهور جریان راست افراط گرا و پوپولیسم در کشورهای اروپایی و آمریکا و ظهور نسل جدیدی از شاهزاده های جاه طلب در جهان عرب که از دلارهای نفتی، ماجراجویی در منطقه را به یکی از سرگرمی های خود تبدیل نموده اند، تولید شده است و به مرور به سوژه های گوناگون در عرصه سیاسی که نشان دهنده انحطاط فکری و اخلاقی سردمداران این کشورها و برملاکننده استانداردهای دوگانه آنها در برخورد با مسائلی مانند دموکراسی، حقوق بشر، اخلاق، آزادی و دیگر ارزش های جهانی است، می پردازد و رویدادهای در رابطه با آنها را در چارچوب طنز مورد نقد و تبادل نظر قرار می دهد.
وی ادامه داد: در این برنامه تناقضات موجود بین گفتار و عملکرد و رفتار سران کشورهای مدعی حقوق بشر و تلاش رسانه های غربی و عربی در سانسور واقعیت ها به معرض نمایش گذاشته شده و بررسی می شود؛ مسائلی که موجب رقم خوردن اتفاقاتی همچون به قتل رسیدن جمال خاشقچی به دستور بن سلمان، انحطاط اخلاقی رئیس جمهور آمریکا و تزلزل در تصمیم گیری برای این کشور، بی تفاوتی مقامات فرانسه به معیشت مردم، نژادپرستی پنهان اما سیستماتیک در آمریکا، انگلیس و دیگر کشورهای مدعی پیشرو در حقوق بشر، بی کفایتی سازمان های بین المللی در خاتمه دادن به کشتار مردم بی گناه یمن و نسل کشی مسلمانان روهینگیا شده است.
بگفته این تهیه کننده، بخش های گفتار طنز لمبیت اوپیک را مهدی عرب و همکارانش، در تهران با تصاویر و ویدئو گرافیک، ترکیب و تدوین و آماده سازی می کنند.
قسمت اول این برنامه پنجشنبه ۸ آبان ماه ساعت ۱۰ به وقت تهران روی آنتن شبکه پرس تی وی می رود و به بررسی حواشی انتخابات آمریکا و رفتارها و سخنان دونالد ترامپ در آستانه این انتخابات اختصاص دارد.
منبع:

1399/08/08
15:03:20
5.0 / 5
818
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز