علی جون
علی جون

تقدیر امیرعبداللهیان از افتتاح رادیو مقاومت

تقدیر امیرعبداللهیان از افتتاح رادیو مقاومت

دبیرکل کنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین و سخنگوی ستاد سالگرد شهید سلیمانی، ضمن اشاره به افتتاح ˮرادیو مقاومتˮ اظهار داشت که جبهه مقاومت احتیاج به این ابتکار رسانه ای داشت.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، حسین امیرعبداللهیان اظهار داشت: امروز در مراسم افتتاحیه رادیو مقاومت شرکت کردم. این اقدام، ابتکاری بجا و درخور تحسین از جانب مدیران و کارکنان کوشای سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در منظومه محور مقاومت است. در منطقه ژئواستراتژیک ما (غرب آسیا) ترتیبات سیاسی و امنیتی که به جبهه مقاومت و یا محور مقاومت نام گرفته است احتیاج به این ابتکار رسانه ای داشت.
وی ادامه داد: مقاومت، امروز صهیونیست ها را در پشت دیوارهای بتنی بلند «حبس» کرده و در آینده آنها را «حذف» خواهد نمود. بدون شک صهیونیست ها جایی در آینده منطقه ندارند. چاره سیاسی فلسطین برگزاری رفراندوم میان ساکنان اصیل فلسطینی شامل مسیحی، مسلمان و یهودیست (و نه صهیونیسم) و راه کار واقعی مقاومت است و مقاومت.
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل خاطرنشان کرد: آغاز به کار رادیو مقاومت با یاد قهرمان بین المللی مبارزه با تروریسم، قهرمان امت اسلامی سردار سپهبد سلیمانی عزیز کلید خورد. یادش پر رهروست، ماندگار، مقاوم و شتابان.
منبع:

1399/10/01
18:09:47
5.0 / 5
562
تگهای خبر: رادیو , رسانه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز