علی جون
علی جون
معاون امور استان های صداوسیما:

برنامه های ویژه ای جهت پیام رسانی، آموزش و تقدیر از حوزه سلامت برای نوروز 1400 تهیه شده است

برنامه های ویژه ای جهت پیام رسانی، آموزش و تقدیر از حوزه سلامت برای نوروز 1400 تهیه شده است

معاون امور استان های صدا و سیما، با تشریح آخرین اقدامات معاونت امور استان ها و اعلام همگامی کامل مراکز استانی صداوسیما با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مقابله با کرونا، از اقدامات و برنامه ریزی های صورت گرفته ی این معاونت در روزهای نوروز ۱۴۰۰ و آمادگی ۸۱ شبکه استانی برای مقابله با شیوع کرونا در سرتاسر کشور اطلاع داد.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، علی دارابی در نشست مشترک ویدیوکنفرانسی مدیران و برنامه سازان شبکه های استانی و روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور با معاون بهداشت وزارت بهداشت و سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، با بیان اینکه کادر بهداشت و درمان، مجاهدان خط مقدم تأمین امنیت در حوزه سلامت هستند، ابراز کرد: همه ما قدردان زحمات و مجاهدت های تاریخی شما و تک تک پرسنل بیمارستانی و بهداشتی هستیم.
وی ادامه داد: خداوند را شاکریم که در زمینه کنترل و مقابله با بیماری کرونا، پرچم ایران اسلامی در دنیا بلند و پرآوازه است و در این عرصه عملکرد موفقی داشته ایم.
معاون امور استان های سازمان صدا و سیما با بیان اینکه شاهد مسابقه بزرگ مواسات و همدلی و رسیدگی به محرومان و درماندگان طی یک سال گذشته در سرتاسر کشور بوده ایم، اظهار داشت: به دنبال فرمایش رهبر معظم انقلاب در این حوزه، گروه های مردمی و جهادی پای کار آمدند و با همراهی مسؤلان و دستگاههای ذی ربط، حماسه ای جاودانه آفریدند.
وی با بیان اینکه چنین حرکتی در دنیا بی نظیر بود، تصریح کرد: مردم ایران از این آزمون سربلند بیرون آمدند و امیدواریم در ادامه هم با همراهی همه اقشار و تلاش بیشتر مسؤلان ذی ربط، شاهد شکست کامل کرونا و بازگشت به زندگی عادی باشیم.
معاون امور استان های صدا و سیما اظهار داشت: ۸۱ شبکه رادیویی و تلویزیونی در مراکز استان ها فعال می باشند و برنامه های گوناگونی را در چارچوب های مختلف تولید و روانه آنتن می کنند که خیلی از آنها از شبکه های سراسری هم پخش می شود و گویای کیفیت بالای تولید آنهاست.
دارابی با بیان اینکه این ظرفیت گسترده محملی برای مقابله با کرونا بوده است، اظهار داشت: از همه این توانمندی و پتانسیل برای مقابله با کرونا و در حوزه های مختلف پیام رسانی، آموزش و تقدیر از فعالان حوزه سلامت بهره گرفته شده است ضمن این که برنامه های ویژه ای در همین زمینه ها برای نوروز ۱۴۰۰ پیشبینی شده است.
معاون امور استان های رسانه ملی با تشکر از دکتر نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همه مدیران و کارکنان این وزارت خانه و مراکز درمانی و بهداشتی، اظهار داشت: از خداوند بزرگ آرزوی سلامتی و عزتمندی برای مجموعه کادر بهداشت و درمان کشور داریم.
منبع:

1399/12/19
15:07:56
0.0 / 5
521
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
علی جون - سرگرمی و طنز