علی جون
پروانه معصومی در آستانه سال جدید:

آرزو می كنم سال 99 برود و دیگر برنگردد!

آرزو می كنم سال 99 برود و دیگر برنگردد!

علی جون: پروانه معصومی با تاکید بر اینکه قدر هنرمندان آنطور که باید دانسته نمی گردد، آرزو کرد که در سال جدید فرهنگ و هنر تکانی به خودش بدهد و قدر سرمایه هایش را بداند.


پروانه معصومی ـ بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون ـ درباره سالی که رو به پایان است و دشواری های آن به ایسنا اظهار داشت: امیدوارم دیگر هیچوقت مثل سالی که گذشت را نداشته باشیم. من برای همه دوستانم هم این آرزو را می کنم که سال ۹۹ برود و دیگر برنگردد. سال ۱۴۰۰ با سلامتی باشد که از همه مهمتر است؛ البته سلامتی که فرهنگ هم همراهش باشد. مردم بدانند چه کار کنند و بی خود و بی جهت راه نیفتند این طرف و آن طرف. من در روستا شاهد این هستم که مردم چگونه می آیند. آخر خبری نیست؛ جز اینکه به قول وزیر بهداشتمان ویروس ها را جابه جا می کنند کار دیگری نمی کنند.
او اضافه کرد: امیدوارم که مثل سال جاری را دیگر نداشته باشیم. امیدوارم که هنرمندانی که واقعا ارزشمندند و همینطور تمام مردم که قدرشان را هیچ جا و هیچ جوری نمی دانند، خودشان قدر خودشان را بدانند و خودشان را حفظ کنند.
پروانه معصومی در انتها آرزو کرد: امیدوارم سال جدید مثل سال قبل نباشد. فرهنگ و هنر تکانی به خودش بدهد. کمی قدر نه تنها پا به سن گذاشته ها بلکه جوانانی که واقعا ارزشمندند و خودشان را قاطی هر چیزی نمی کنند بدانند؛ متاسفم از اینکه آدم مجبور می شود بگوید قدر ارزشمندان را بدانید و فقط به ظواهر نگاه نکنید.
منبع:

1400/01/01
12:39:54
5.0 / 5
824
تگهای خبر: تلویزیون , سینما , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان علی جون